| AlexandruGabriel1983 a întrebat:

Este posibil ca o cutie de viteze automata sa fie schimbata cu una manuala pe masinile Camaro 2016+ si Nissan GT-R 2014+?
Și căt costa toată operațiunea?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma indoiesc. De ce ai vrea sa faci asa ceva? Camaro e posibil nici ca nu aiba cutii manuale avand in vedere ca e masina americana. Si daca e posibil probabil costurile sunt imense

| A1b2cdefgh a răspuns:

Dc ai vrea sa faci asa ceva? Sa tot stai sa schimbi vitezele toata ziua, cand poti sa ai o mana libera in care sa tii cafeaua sau tigara

| AlexandruGabriel1983 explică (pentru A1b2cdefgh):

Pentru că o cutie manuală îți oferă mult mai mult control asupra mașinii. Și pentru că eu vreau un muscle car.