| Girly97 a întrebat:

Exista posibilitatea daca nici pe 31 iulie nu voi reusi obtinerea permisului de conducere pe manuala sa fac cele 3 sedinte suplimentare obligatorii pentru reprogramare pe automata si sa dau examenul pe automata, chiar daca am facut scoala pe manuala si aceasta schimbare ar fi foarte dificila?

7 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Da.

| relian a răspuns:

Am si eu o intrebare, sau cum sa-i zic o favoare happy daca tot mergi pe la scoli, pe la examene de astea de permis, nu poti intreba acolo, daca cineva are permisul expirat de mult timp, cam ce trebuie sa faca sa ia altul valabil?

Eu de exemplu am si permis de RO, dar a expirat de mult timp, in ro merg doara asa in vacanta, daca e sa conduc ceva folosec permisul american, asa am facut mereu, dar ma gindeam asa ca idee, daca tot am si permis de RO as putea sa il reinoiesc cumva.

De aia zic daca arf fi sa intrebi tu pe aia acolo.Bine stiu ca tu esti suparata rau cu scoala ta cu condusu, dar mai intri in vorba cu aia, te mai relaxezi laughing ziceam si eu

Răspuns utilizator avertizat
| r0bin3t a răspuns:

Fratioare dai examenul de conducere cu masina pe care scoala. Vorbeste cu instructorul tau! E "BuL*N*GiU daca nu te ajuta cu masina cu care ai facut scoala sau cu o masina cu aceeasi transmisie. "Ai putin tupeu" pe banii tai, ce draq?