| anonim_4396 a întrebat:

Exista programe/aplicatii prin care poti vedea unde se afla masina cuiva in timp real?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu sunt încă, dar se lucrează la ele.

| mihai69 a răspuns:

Programe există, dar trebuie ca mașina să fie echipată cu un dispozitiv GPS special pentru a fi monitorizată.

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Dar telefonul?

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Chestia asta se poate pe snapchat daca persoana respectiva te are la prieteni si are mereu telefonul dar si locatia pornita. astfel poti vedea mereu unde se afla. Sau cel putin asa se putea. Nu stiu, nu folosesc aplicatia dar am tot vazut / auzit de astea. laughing

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce e cu telefonul?