| prs0396 a întrebat:

Fac chestionare auto cat b dupa drpciv. Intrebarile sunt aceleasi care pica si la sala? daca DA, cate sunt?

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Uite aici toate cele 1148 de intrebari si explicate :) http://www.scoalarutiera.ro/cautare

| djdani2010 a răspuns:

Intrebarile care vor pica la examen le gasesti si in carte.
Iti dau un sfat happy fa intrebarile din carte macar de 2 pe toate, si dupa sa te apuci de chestionare happy
Ar fi bine sa citesti macar o data cartea.

| xXGaByxD a răspuns:

Nu pica chiar aceliasi dar pica asemanatoare

| NicoCom a răspuns:

Chestionare auto identice cu cele de la examen --->>>https://goo.gl/yvCGkw

| Sima_Marian_1988 a răspuns:

Da, sunt aceleasi intrebari ca la sala. Atentie! www.drpciv.ro este site-ul oficial al politiei.
Eu iti recomand sa incerci www.scoalarutiera.ro acolo gasesti aceleasi intrebari ca la drpciv dar explicate audio video prin animatii 3D, ai patru pasi de invatare care te trec prin tot ce ai nevoie pentru a lua sala din prima. Este gratuit!