| raullik007 a întrebat:

Funda!
Am o bicicleta cu roti de 24".Azi am schimbat pinioanele de la roata din spate iar acum functioneaza, dar tremura roata din spate...cum sa o repar? am 3 piese duble(la fel) 3 in stanga 3 in dreapta, coseri cu 9 bile in stanga-dreapta....Cum sa o fac sa nu mai trebure? am toate piesele de la ea!

Răspuns Câştigător
| NoChanceForUs a răspuns:

Strânge într-o parte ținând contra în partea opusă.Nu strânge prea tare, totuși, ci cât să se piardă jocul și să fie fixă.