| gtr2rr3 a întrebat:

Funda!
As vrea sa pun folie pe stopuri.
Știu ca e ilegal.
Dar as pune ceva nu chiar atât de evident, doar sa dea o tentă de întunecat.
Aveti idee ce să folosesc? Fara sprayuri.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce? Vrei sa-ti intre unul direct in portbagaj?
Lumea pune becuri cat mai stridente pe stopuri, tocmai ca cei din trafic s il vada bine cand franeaza, nu incearca sa le obtureze, ca risca sa il pupe toti in fund, ca de la praf, apa, noroi si umezeala, in special seara, nu se mai vad stopurile.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Adica fix cat sa te faci mai putin vazut in trafic noaptea... daca vrei sa pui folie, de ce ne mai intrebi ce sa folosesti? nu e clar ca folie

| Plato a răspuns:

Iti faci hate singur punand aspectul inainte siguranței.

| gtr2rr3 explică:

Nu inteleg ce sunteți asa de rasvratiti...nu sunt singurul care vreau asa ceva. Plus ca am mentionat ca nu vreau ceva negru... vreau ceva doar putin mai intunecat, o idee, ce naiba e asa de greu de inteles? Atâta hate

| Violleta2022 a răspuns (pentru gtr2rr3):

Nu are imporatnta ca nu vrei sa fie negru, ci ca este ilegal, tocmai pentru a se evita obturarea luminii, care trebuei sa fie foarte aprinsa, sa te vada tot chiorul!
Ce naiba este atat de greu de inteles, de ce este ilegal?!

| suntserios a răspuns (pentru gtr2rr3):

Nu e nimeni hater, doar ca am vrea sa avem si noi un trafic civilizat

| Cleo96 a răspuns:

Nu e nimeni hate
Iti risti viata!