| Expertul a întrebat:

Funda!
Au adus in oras la supermarket LIDL, folie neagra pentru geamuri auto...ma duce gandu sa le cumpar, credeti ma merita la 25 lei? Mi se par moca

http://www.lidl.ro/cps/rde/xchg/lidl_ro/hs.xsl/index_105 07.htm

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Nu stii ca foliile colorate sunt interzise prin lege.te opresc caralii si iti salta permisul, mintenasi rolling on the floor

| Expertul explică (pentru a1doru):

Da stiu, dar cu autorizatie nu iti mai da amenda...

| subfocus a răspuns (pentru Expertul):

Oare alea de la lidl sunt autorizate?

| Danielcristian a răspuns:

Merita sa stiti, dar acum depinde daca o veti putea so puneti fara bule de aer. E cam greu de pus, dar pretul e ok, + e de marga nemteasca lidl.