| Liteon a întrebat:

Funda! Ce ar putea avea un motor cu pedale ceao daca nu porneste adica accelerezi in blana si pedalezi si parca ar da sa porneasca si da rateuri si daca lasi de acceleratie moare?

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Schimba bujia si ''luleaua'' care vine in capul bujiei[sau incearca sa pui fisa direct in capul bujiei].
2.curata filtru de aer

5 răspunsuri:
| subfocus a răspuns:

Mai ai benzina in el?

| Alexandru074 a răspuns:

E obosit

| Liteon explică:

Da are benzina tot ii dau la pedale incontinu si acelerez in blana il tin si da incontinu rateuri

| Liteon explică:

Sa-mi spuneti macar ce ar putea avea eu vreau sa cumpar de la unu motoru nb eu is prieten cu el da nici el nu stie motoru ca o facut combinati si asa lo luat