| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Consurs:Vw Golf7(2014) VS Vw Polo(2014) VS Honda Civic(2010) VS Vw Passat CC(2008) VS Dacia Sandero(2014) VS Skoda Octavia(2014) VS Ford Focus(2011). La sfarsit vom afla care este e cea mai buna!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mda... iar compari mere cu pere. Cum te ai gadit sa faci o comparatie intre pasat cc si Sandero?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru suntserios):

Lasa ca a evoluat, la intrebarea anterioara compara Passat simplu cu Passat CC... Matura cu aspiratorul...

| Celcareajuta a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Iar acum aspiratorul cu cutia de chibrituri happy oricum nu prea ii inteleg intrebarea...

Răspuns utilizator avertizat
| gtr2rr3 a răspuns:

Nu am comparat CC-ul cu Sandero si nici nu vam cerut sa plecati pe marte, eu v-am intrebat care va place mai mult! Ca vad ca de barut joc stiu multi!