| gtr2rr3 a întrebat:

Funda.
Unde găsesc niște lumini auto pentru picioare?
Stiu ca sunt cele care se conecteaza la priza dar nu imi plac cablurile prin mașina, nu sunt cu baterii? Daca da, dati-mi un link si de pe olx daca sunt.
Mulțumesc!

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Cel mai bine iei alea care e conecteaza la priza si mergi la un electrician sa ti le rege separat, astfel nu mai ai treaba cu priza, nici cu schimbatul bateriilor, si nici cu cablurile.
Dar desigur, trebuie sa mergi la cineva care si pricepe si care are totusi rabdare cat de cat atfel sa poata duce lucrarea la bun sfarsit fara improvizatii, si fara cabluri care sa se vada aiurea.