| YoyoXender a întrebat:

Golfu este singurul autovehicul care are apsare cand dai in marsarier gen cutia de viteze? Doresc sa stiu si toate marcile care se afla in Romania gen ex Golf-apsare si dai inspre stanga.
Dau funda

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Audi la fel. Cel putin A5

| sierra1 a răspuns:

"sa stiu si toate marcile care se afla in Romania" - dacă le scrii separat TUTUROR șoferilor din țară, ai răspunsul. Poate...

| anonimg a răspuns:

La Opel trebuie sa ridici de "husa" care se afla pe schimbator pentru ca sa poti da in marsarier.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Golful tau valoreaza 100 euro

Răspuns utilizator avertizat