| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Ce părere aveți despre fetele care conduc motociclete? happy

74 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Zici ca sant femei din infern imbracate in piele neagra. In cautare de barbati sai violeze

| Bruno92 a răspuns (pentru mgtow):

Haha buna asta man laughing

| RAY a răspuns:

Rebele, imi plac

| Drimmero a răspuns:

Super tare, chiar le-as cere sa ma plimbe )))

| Mosotti a răspuns:

Parere foarte buna.

| Celcestietot a răspuns:

Doua cuvinte : SE XY love struck xoxo

| Sofer a răspuns:

Ceva rar văzut pe străzi. Foarte sexy.

| LPCTSTR a răspuns:

Sa zicem ca da...

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Să sperăm că nu. laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mrr love struck

| CodrutElian1990 a răspuns:

Cand eram copil, in sat erau doua persoane care aveau motociclete, din care una era femeie. Aceasta avea o motocicleta IJ de 350 cu atas, dar uneori mergea fara atas. Dar si femeia era balsoaie.

| Liviu a răspuns:

Am sa o spun o data, si nu doar despre fete, sau baieti.Ma refer aici la categoria grea, barbati, motociclisti de 20 de ani si asa mai dep.Nu e sigur, in ziua de azi, nu e sigur, din cauza idiotilor pe 4 rotii care nu stiu sa respecte.Bine,nici cu o parte din motociclisti nu mie jena(Am zis o parte!) Deci, nu merita sa mori din cauza unora care nu stie sa respecte, cu asta am zis tat.Deci, sa ne uitam in trafic,doar putin,vom ajunge la concluzia ca suntem niste bizoni,si bizonice, de ce? pentru ca ne grabim, pentru ca nu ne pasa de altul daca are o problema(vorbind la general ofc)Deci, in concluzie? NU, nu am o parere buna despre motociclisti(nu despre ei in sine, ci despre riscurile care le presupune)

| JicaContra a răspuns:

Mi se par... aaaaa, greu de prins din urma big grin

| RxTx a răspuns:

Prea puține! ar trebui să fie mai multe dar nu cu chiciuri sutere ci as vrea să vad femeie cu motocicleta adevarata pe care sa fi dat minim 20 000 euro

| RxTx a răspuns:

Eu reparam motoare, segmentam le faceam sa câștige la curse
acum cu gripa imaginară asta nici macar curse de carturi nu se mai țin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un turn off.
pentru că nu sunt eu interesat de motoare. Prefer fetele finute, nu care vor adrenalina, nu pe motoare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Femei independente.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt misto.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sunt p.o.r.n.o ' as "hell "

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E pacat de ele ca motociclisti sunt cam sinucigasi daca nu mor raman cu handicap e o prostie

| troleibuz a răspuns:

Celcestietot. Era un cabinet de psihiatrie? Poate a fost o strategie a medicilor de a-ti da boost imaginii de sine. Cu ce te ocupi in viata reala? Ce lucrezi?

| troleibuz a răspuns:

Celcestietot. Ti-am mai explicat ca inteligenta nu ''creste''. Nu are legatura cu educatia. De ce eviti sa raspunzi la intrebarea despre munca ta? Ce facultate ai facut?

| Bruno92 a răspuns:

Mi se par sexy.

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Sa se dea jos de pe motocicleta si sa iti ceara numarul tau de telefon cu parul in vant cool

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Of. rolling on the floor direct s ar ridica steagul laughing alunecari de teren alea, alea,, haules bauless

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

S-ar deschide dimensiunile, ar veni ingerii din ceruri rolling on the floor.

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

laughing ce sa mai, e grele tati. Trebuie sa recunosc ca as *** o pe una pe o motocicleta de aia blanao rolling on the floor

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Multi ar face-o frate laughing laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru Celcestietot):

Sau poate chiar multe :O

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Gusturile nu se discuta se pun in practica laughing

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

rolling on the floor

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

((:

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu stiu, da eu visez foarte des ca am motocicleta, ar fi ceva sa imi achizitionez una ' chestie e ca de la adrenalina aceea nu stiu ..mai bine neh happy but never say never.

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Eu am visat ca eram intr-o masina si s-a facut invizibila, doar usa o mai tineam si se vedea in mana XD
Cum vrei tu, are asa un pericol mai ridicat fata de ceva pe 4 roti.

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

In loc de volan tineai usa hai ca, asta e buna rolling on the floor
Da e riscant, mai bine o bicicleta electronica, si sa ajungi in crioa sau cavou costa dauneaza portofelului, dauna totala laughing

| Bruno92 a răspuns (pentru Bruno92):

Cripta*

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Era altcineva la volan rolling on the floor. Asta este, avea simbolistica la o analiza mai atenta laughing.
Dauna totala inevitabila cu portofelul laughing

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Cred ca era il separatio anonimous ' te desemna al cincilea calaret al apocalipsei rolling on the floor

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Cine stie, poate ca de aici incepe totul laughing rolling on the floor

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Iluminatti confimed sad

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Iluminat cu un toiag de fier (:

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Ba man am citit printre unele raspunsuri ale tale ca ti ai fi facut un test IQ si o reiesit ca ai fi obtinut 180 pe acolo, e true? Sau erai ironic? happy

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Misto; 189, nu eram ironic happy. Sa mai fac in viitor, ca sa am un scor cat mai sigur, si asa este bine sa faci. Pe acesta il facusem la un cabinet, nu pe internet.

| troleibuz a răspuns (pentru Bruno92):

Sper ca nu esti suficient de naiv incat sa-l crezi. Nici Einstein nu avea IQ atat de mare. Daca avea un IQ rezonabil macar, nu statea pe TPU. Avea alte treburi.

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Mda, poti asculta un troll arogant care m-a jignit daca vrei, nu te condamn happy.

Cuvant cheie : Magnus Carlsen

Dupa ce ca este arogant, mai este si analfabet, a ramas cu mintea prinsa in Razboiul Recehee hee.

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Pana mea esti inteligent da 189 mie mi se pare colosal de mult, nici einstein nu avea atat happy asta reiese ca ai fi un geniu big grin si utilizatoarea brigaela zicea ca il are de 120 si na e ciudat, da daca tu spui. Cat costa un test iq?

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu il ascult, clar tu esti un tip smart. da 189 nici tesla nu stiu daca il avea care apropo avea o relatie stransa cu un porumbellaughing

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Da, dar pe parcurs ce trec generatiile, cu atat va creste mai mare IQ-ul. Pe vremea lu' Einstein acel procentaj era unul maricel, inteligenta medie era situata intre alte valori, acum se afla intre 90 si 110. Omul primitiv avea inteligenta mai mica si daca aveai un IQ de 85 (parca atat sa zic) erai pradatorul de top. Sunt alte persoane si cu IQ de peste 200 si sunt intrate in cartea recordurilor, nu-s eu cel mai inteligent om existent. Invatam repede cand eram in perioade bune, dadeam cu ochii peste pagina si memoram imediat cu tot cu desen. Dar sa nu confundam IQ-ul cu informatia dobandita, procentajul nu iti arata neaparat ca esti si un om informat; cum am mai spus altadata, buturuga mica rastoarna carul marewinking.

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Tesla parca il avea estimat intre 140 si 300. A vazut frumusetea si in alte fiinte, asta-i dragut ^^.

| Celcestietot a răspuns (pentru Celcestietot):

Troleibuz, un om care jigneste este demn de mila si de ignorarewinking.

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Oricum unele raspunsuri ale tale sunt geniale si nu s sarcastic cand afirm asta, bravo tie daca chiar e real ce afirmi. Dar fara sa te superi pe mine eu zic ca il ai undeva la 130- 140 adica extrem de inteligent. oricum le dai clasa la multi de pe TPU, si daca stai pe TPU asta nu inseamna ca esti stupid.

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Multumesc, dar si tu dai raspunsuri bune (:. Nu ma supar, daca asta crezi, pana la urma nu am dovada happy. Poti sa le dai clasa prin ceea ce prezinti, un fel de soldat de elita roman laughing. Normal ca daca stai pe TPU nu esti stupid, pur si simplu este ca uitatul la TV sau ca facutul unghiilor, am mai raspuns si de pe strada altadata din placere, nu pe interes sa iau eu cine stie ce fundite si sa ma dau arogant pe aici ca nimeni nu mai are "palmaresul" meu.

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Soldat de elita rolling on the floor

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

La cati faceau fata acestia, si cu mainile la spate... ei, nici chiar asa XD

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

cool

| Panamax a răspuns (pentru Bruno92):

Celcestiepoc adica Steregoi cu al 10-lea cont.Sufera de schizofrenie si are personalitati diferite pe fiecare cont. Daca-l contrazici ti-l faci dusman pe viata.
Se crede alesul lui Dumnezeu pe Pamant si are doar religie in cap.
Isi da funda singur si face conversatii cu celelalte personalitati ale saleNilsson,meme,memo, danynovice, etc
Testul respectiv nu era pentru stabilirea IQ-ului cum a inteles gresit pacientul, era unul de 200 de intrebari pentru evaluarea schizofreniei si s-a facut intr-un cabinet de psihiatrie.A raspuns da la 189 de intrebari.
-Credeaţi ca cineva încearca din răsputeri să vă supere sau să vă facă rău?
-Ați crezut că sunteți o persoană deosebit de importantă, că aveţi calităţi speciale, care vă permit să faceţi lucruri pe care alţii nu le pot face?
-Aţi avut experienţe religioase ieşite din comun?
-Aţi avut sentimentul că ceva din exterior vă controlează gândurile sau acţiunile, impotriva voinţei dumneavoastră?
-Aţi avut convingerea cineva vă poate citi gândurile sau că dumneavoastră puteţi citi gândurile altora?
-Vi s-a întâmplat să vedeţi în timp ce eraţi treaz lucruri pe care alţii nu le vedeau?
-Vi s-a întâmplat să aveţi o perioadă în care, atunci când vorbiţi, treceţi cu mare uşurinţă de la un subiect la altul, de multe ori fără a termina ideea?
etc etc.

| FrostpunkLover a răspuns (pentru Panamax):

Eu nu stiam asta, parca doar ioneasca era singura.

| Bruno92 a răspuns (pentru Panamax):

Nu e schizofrenic. Si multi au conturi multiple, e baiat ok nu stiti voi sa vorbiti cu el happy

| Panamax a răspuns (pentru Bruno92):

Salut Steregoi, am inteles si asta este tot al tau.
rolling on the floor

| Bruno92 a răspuns (pentru Panamax):

Nu e mah laughing il apreciez ca om de aceea am inervenit.nu are cum sa aiba o boala asa grava ca mi as fi dat seama tinand cont de raspunsurile lui. eu ziceam ca multi au conturi multiple si isi dau singuri funda. Nu stiu cate conturi are el nici nu ma intereseaza prea mult acest aspect. Eu sunt altcineva nu sunt cine crezi tu.winking

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Îmi poate verifica IP-ul adminul, să stea liniștit el și alt mâncător de r@hat care i-a evaluat răspunsul cu inteligent.

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Ia uite, așa sunt prigoniți creștinii adevărați, cum spunea în Biblie. Eu sunt ok la multe, ai văzut și tu că nu-s nasol, mai degrabă el are schizofrenie, trăiește într-o realitate paralelă.

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Stai linistit ca nu ma iau eu dupa nimeni. Stiu ca din cauza faptului ca esti crestin te iau astia sub roti.

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Da frate, acum nu mai ai voie nici să îți expui credința ca te lapidează oamenii ca el, a rămas la stadiul de inchizitie omul asta.

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

happy e dreptul tau sa fi ceea ce vrei sa fi! nu e interzis nicaieri sa fi diferit.

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Așa este ^^!

| DeathOfDreams a răspuns:

We are really bad-ass. Sexy. And full of adrenaline.

| Michaeel a răspuns:

Mult tupeu pe ele sa conducă o motocicleta happy ma refer ca de obicei motocicletele sunt mai mult conduse de băieți si ca unele fete nu au curaj sau nu vor sa conducă una. Oricum nu am ceva în potriva, majoritatea bărbaților le găsesc atrăgătoare, dovada fiind chiar răspunsul lu' băiețelul Aqua.

| Nume6 a răspuns:

Foarte șmecher, cool și mi se par fete d-alea cu sânge în ele vorba aia, nu stiu cum să mă exprim mai bine, care știu ce vor de la viaţă, cu caracter puternic, cu o fată de genul nu dai greș.

Depinde de moticicletă. Depinde de fată.
În general una bună, trebuie să fie destul de curajoase având în vedere traficul şi ştiind că tot timpul au în fundul lor pe câte unu care se holbează.

| AlexAL275 a răspuns:

Nu am nicio părere, dar mi se pare cam riscantă motocicleta, Doamne ferește poate vine un nebun și te lovește! Da, e adevărat, fetele care conduc motociclete arată foarte bine, dar cred că contează mai mult să fii în siguranță, mai ales la noi în țară unde mor sau sunt loviți o sumă de motocicliști. Măcar dacă vrei să-ți iei motocicletă, să fii foarte atentă și să nu te dai mare sau să vrei să ieși în evidență, se întâmplă ceva și îți taie firu'. Mult noroc și multă sănătate!

| Caporal4464 a răspuns:

Treaba lor, sa conduca linistite.