| HeLLp7 a întrebat:

Hei! Cum pot sa.mi conving mama ca motoarele nu sunt periculoase? Vreau sa dau de permis( A1) si mama vrea sa imi iau un scuter, dar mie mi se pare prea penibil un scuter si vreau sa imi iau un motor de 125cc. Tata este de acord, dar mama spune ca este prea periculos, ce pot sa fac sa o conving? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| GreenVoid a răspuns:

Daca e sa mori, mori si cu bicicleta.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nimic, are drepatate sunt foarte periculoase, mai ales la traficul din Romania

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Deja cu scuter te numesti donator de organe. Motoarele ar trebui sa se vanda numai la cei care au cumparat si locul de veci.