| ionutfabii a întrebat:

Hei TPU happy Eu as vrea telefonul Sansung Galaxy S Duos sti daca telefonul este bun? Sau sti daca merge subway surfers, rail rush sau spiderman spuneti-mi doar daca stiti

1 răspuns:
| 5yr0Kk a răspuns:

In primul rand ce e cu categoria asta?
daca sa ma iau dupa specificatii ar merge..nu am testat niciodata.dar eu am avut de ales intre galaxy s advance, galaxy s duos si Allview p5 si vreau sa iti spun ca am ales allview..are cam aceleasi specificatii cu s-ul tau..si ma pot juca chiar nfs si real racing 3 si merge si subway surf...