| Drxx_Alexandru_1999 a întrebat:

Hei TPU, golf 5(2005) am casetofonul original, după ce am dat volumul mai tare s-a oprit brusc, nu se mai aprinde deloc, s-a ars rezistenta sau care este problema? Dacă a mai pățit cineva asta și ma poate ajuta cu câteva informații...mulțumesc, dau funda!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Foarte probabil ai o siguranță fuzibilă arsă. verifică panoul cu siguranțe sau scoate aparatul din locaș si verifică siguranța fuzibilă de pe carcasa lui (unele au așa ceva)