| stefastef a întrebat:

Hei, TPU! imi puteti recomanda un site de unde pot cumpara un aparat foto digital[de amatori] ieftin? pana in 200 ron [2 milioane } [50 euro]

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Uite un aparat foto ieftin si bun
http://www.vexio.ro/......gru_P17748

| anonim_4396 a răspuns (pentru Azµre):

Azure, ce e bun la aparatul ala? laughing are 5MPX...pana si telefonul face poze mai bune. Daca nu va pricepeti nu mai dati sfaturi la om ca isi cumpara si se alege cu un jaf

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mosule el a cerut un aparat sub 3 milioane i-am dat unu sub 3 vrea pentru amatori nu-i trebuie cine stie ce mai pune bani si isi i-a altceva un Nikon sau orice altceva acu depinde de ce vrea el thinking nu mi-a cerut performante mi-a cerut un pret si i-am dat thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Azµre):

Pai da prietene dar la banii aia poate sa isi cumpere un aparat cu 14-15 mpx nu de 5 happy in fine. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.emag.ro/.......A1G01.8AE

| Ina93 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/...cel mai folosit site

| DSabb a răspuns:

Tocmai.ro, mercador.ro