| LeGoLaS25 a întrebat:

Hei TPU! Stie cineva cum sa redau muzica de pe stick sa fie aleatorie la masina, gen sa nu se redea in ordine alfabetica?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Unele playere au optiunea asta (redare aleatorie = random). Depinde daca al tau are aceasta optiune.

| sierra1 a răspuns:

Ia-ți unul dintr-ăsta:

https://www.magline.ro/......ru-p45307/

face el singur ce trebuie

| siriusblack98 a răspuns:

Există opțiunea de shuffle dar acum sincer sunt zeci de mii de modele de casetofoane auto și chiar nu am habar cum să selectezi tu la al tău treaba asta pentru redarea audio stick.