| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Multa lume spune de scoala de soferi TEO ca este una foarte buna, altii o critica si spun ca instructorii nu sunt buni, ca nu intelegi nimic de la ei etc. Eu acum nu stiu ce sa mai cred fiindca vreau sa ma bag in scoala de soferi si as vrea sa ma duc la TEO ( Bucuresti, sector 4 ). Voi ce imi recomandati? Pentru cei care ati fost la TEO, l-ati luat din prima? Instructorii sunt buni? Multumesc |!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu cred ca scoliile sant mana in mana cu politaii si o parte din bani ajung la ei. Mai bine mergi la o scoala unde te recomanda o ruda si cunoaste personalul sau cineva de baza ca sa dea o vorba buna de tine si sa nu ai piedici la examen. La teorie te descurci singur, orasul e cel mai complicat.

| neutrino a răspuns:

Nu stiu daca voi lua din prima, dar foarte multi nu au luat.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Ca peste tot depinde ce norc ai. Poti primii un instructor bun sau unu mai slab pregatit. Din experienta mea iti zic ca foarte important este sa-ti dai interesul. Orice instructor care vede ca-ti dai interesul te va ajuta, daca vede ca mergi in boii tai te lasa in pace ca se satura si el sa tot tipe la tine iar examenul probabil ca il vei face praf in cazul asta.