| s1ge123 a întrebat:

Mi-am cumparat o masina din Ungaria si mi-a dat si un manual de utilizare. (masina este Volkswagen Jetta 2007) si de pe acel manual nu inteleg nimic. Ce pot sa fac ca sa am cartea aia tradusa in romana? Ca nu stau acum sa traduc 1000 de pagini pe Google Traducere! Ce pot face?

1 răspuns:
| selfie a răspuns:

Cauta pe google manual utilizare Volkswagen Jetta sau cumpara unul. Normal trebuia sa iti dea unul si in engleza. In Romana nu stiu sigur, eu nu cred ca am dar stiu ca in engleza am.