| DoarEuKARINA a întrebat:

Hey! Vreau sa imi cumpar si eu o masina si nu stiu ce sa laeg happy Range Rover Sport alb sau un Audi q7?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nici una. Uite-te la Land Rover Discovery 4 daca ai bani, uite-te la Touareg, Toyota Land Cruiser 200 cea V8 si multe altele dar cele doua enumerate de tine nu se tin bine nici pe sosea si nici in offroad, sunt un fel de strutocamila fara nici o aplicabilitate practica. Eu as merge pe Land Rover Discovery 4 daca vrei SUV neaparat si daca vrei dintre cele doua Range-ul. Q7 este cea mai mare tampenie facuta vreo data. Este o masina cu care sa mergi numai pe asfalt desii are statut de SUV, dar la orice groapa este moarta!

9 răspunsuri:
| heddy10 a răspuns:

Ia-ti un Subaru Impreza WRX STi. Are tractiune integrala, este si masina sport, si de familie.winking

| IMC90 a răspuns:

Cati ani ai? laughing Sigur vrei sa ti-o cumperi pentru TINE?
Ca daca da, eu ma duc sa-mi trag un glont in cap!

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred ca Loganul e suficient pentru tine.

| Fllyyper a răspuns:

La cat de modest incerci sa pari tu ti-as recomanda o bicicleta

| breakdance1106 a răspuns:

Range rover. q7 e pentru tigani

| charlieeeeee a răspuns:

Audi q7..mai bine.

| 800xren a răspuns:

Range Rover sport alb sau Audi Q7 ambele sunt niste masini super, dar din punctul meu de vedere Q7 este o masina mult mai rafinat si mai sportiva pe sosea in schimb Range Rover sport este mai bun iarna in off road ca are o groaza de programe pentru astfel de drumuri