| anonim_4396 a întrebat:

Hristos a Inviat! Ce ati alege dintre un Chopper Yamaha Dragstar 650 si un Chopper Yamaha Virago 250 si de ce? Va rog mult, daca cunoasteti si stiti alte (marci de) Choppere bune, de calitate, la maxim 15.000-20.000 de Euro sa-mi spuneti! Rog seriozitate, ma gandesc sa-mi cumpar unul pe viitor. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si, cam cand ar fi "viitorul" ala? Peste 15-20 de ani, asa? Acum, faci numai statistica si, pana vine "viitorul", apar alte si alte modele si incepi iar cu statistica?

| HustlerM a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Corect... Nu m-am gandit la aparitia altor modele, dar probabil noile modele vor si foarte scumpe, nu ca acestea, deci tot la astea o sa am rezum. Totusi, nu cred ca va trece chiar asa mult, avand in vedere ca detin carnetul de conducere si am experienta cu unele motoare, dar ma gandeam sa-mi iau unul personal. Deci, chiar nu ai alege unul dintre cle doua?