| jerryboy a întrebat:

Http://www.facebook.com/pages/Masini/143669785791175?ref =hl

Este o noua pagina pe Facebook, eu vreau sa va rog sa intrati si sa dati Like.
Este o pagina despre masini cu: videoclipuri, poze si stir despre masini.
nu este acum o pagina foarte bestiala si cunoscuta dar intre timp eu zic ca va ajunge destul de bine.
Cine se va uita la paginia sa tina cont ca este recent facuta si sa nu fie prea dur cu ea.
Si vrem sa adaugam ca cine va dori va putea face parte la aceasta pagina

Răspuns Câştigător
| KrYsTy2OOO a răspuns:

E reusita pagina, o stiu, ma uit pe ea din cand in cand.

3 răspunsuri:
| Claudiuitaliano a răspuns:

Eu vreau admin!

| jerryboy explică (pentru Claudiuitaliano):

Fii atent daca vrei sa fi scriemi pe facebok sau lasa-mi link cu pagina ta
eu ma numesc pe facebook: raultimofte si in poza sunt in costum

| Claudiuitaliano a răspuns:

Ar fi mai misto ca la pagina sa pui masini noi cum ar fi pui noul bmw si scrii la descriere:noul bmw...