| mgtow a întrebat:

Https://www.olx.ro/oferta/toyota-gt86-urgent-IDdvWfC.htm l in spate se vede aplecata intr-o parte sau e din cauza locului unde sta? Am observat si la alte masini gen audi Q7, etc. Numerele rosii inseamna ca e recent adusa din import?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Pare sa fie din cauza locului in care sta, si nici pozele nu o prea ajuta, daca te uiti, in unele poze se vede ca poza este facuta cumva inclinat.
Numerele rosii inseamna ca e adusa recent din afara si ca inca nu este inmatriculata.