| anonim_4396 a întrebat:

HY TPU imi puteti spune si mie ce masina de inceput asi putea sa imi cumpar si eu pretul nu as vrea sa depaseasca 3500 de euro vreau o masina buna fiabila... nu stiu astept parerile voastre dau funda

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Un Golf 4 Diesel cu cât mai puțini km.

1 răspuns:
| PDM a răspuns:

Boi eu am avut de inceput un renault clio am dat 3000 de euro ce te mai costa inca vreo cativa euro sa o inmatriculezi na ajungi la 3500, motor 1.4 benzina sau poti lua 1.5 motorina mai bine motorina ca are consumu mai mic decat la banzina crede-ma! si ai grija la accidente eu nu am avut si stau cu masina praff la poartasad