| anonimbuc21 a întrebat:

In 11 am examen auto.
Ceva sfaturi? Întâmplări? Unde sa fiu mai atent...

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-te la culcare, ca ai nevoeid e odihna sa te poti concetra la examen.
Este vital sa fii odihnit!
Succes la examen!

| Sofer a răspuns:

Sa fi atent la indicațiile polițistului din dreapta când îți zice sa faci ceva.
Atenție la trafic. Indicatoare, pietoni și sensul giratoriu.

| LikeARollingStone a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa fii atent pe psihicul tau. Sa iti stii exact punctele forte dar si cele slabe. Mai ai timp sa lucrezi la cele slabe. Si sa crezi in tine. Majoritatea persoanelor pe care le cunosc si care au cazut au fost cele care s-au indoit de posibilitatile lor.