| SilentRp a întrebat:

Imi poate spune cineva ce reprezinta acest beculet martor de la logan? S-a aprins si nu stiu ce este. (cel incercuit cu rosu din poza de mai jos)

http://img547.imageshack.us/img547/7613/81231065644x461v andloga.jpg

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Martorul ala iti spune ca ai apa in filtrul de motorina. uite citeste despre problema

http://www.loganclub.ro/forum/logan_diesel_martor_aprins_bord-t36991.html

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SilentRp explică:

M-ati lamurit laughing

| aspire7 a răspuns:

Martorul de la usa. Deschidele si inchidelepe toateinclusiv portbagajul si unde bagi benzina clapa dupa care pune contactul si porneste masina. Daca nu se stinge e posibil sa se fi rupt vreun fir pe traseu pe la usi probabil sau poate doar eroare care poate fii stearsa cu testerul.

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru aspire7):

Lol, il pui pe om sa deschida si sa inchida usile de nebun si nici macar nu ai idee ce e becul ala rolling on the floor