| anonim_4396 a întrebat:

Îmi poate verifica și mi e cineva o mașină pe carvertical

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vehicles99

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si cum ne trimiti bănuții?

| KR0NSTADT a răspuns:

Dacă nu există notificări în cartea de service a mașinii, nu vor exista nici pe carvertical.
Chiar daca anumite intervenții (bune) au fost făcute, contează dacă au fost făcute cu acte în regulă și băgate în baza de date, sau au fost făcute în regim "cunosc un prieten".
Prietenul poate că a lucrat bine, dar a ocolit sistemul fiindcă a luat banii la negru.
Deci, este loterie.

| StefanDrg a răspuns:

80 lei si ti-o verific eu

| blueberry12 a răspuns:

Carvertical oferă informații, care sunt înregistrate în bazele de date oficiale. Deci, dacă mașina a fost reparată în service neautorizat, nu puteți vedea acest lucru. Dar totuși puteți vedea unde a fost înmatriculată mașina și puteți detecta kilometrajul falsificat. De asemenea, Carvertical are un serviciu de asistență pentru clienți funcțional. Mi-au răspuns la toate întrebările și mi-au oferit fără probleme un nou raport gratuit pentru unul gol.