| roxana910603 a întrebat:

Imi puteti oferi mai multe detalii despre o nastere normala? multumesc

3 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Uite. poate iti este de folos acest link:
http://www.copilul.ro/Nasterea_naturala_vaginala-a330.html

| krys a răspuns:

Eu am 2 nasteri cea dea 2 nastere a fost foarte usoara indiferent cand iti vine sorocu ai impresia ca iti vine sa faci treaba mare.totul se uita in momentul cand iti ti bebele in brate

| roxana910603 explică:

Da sigur! am o lucrare la biologie de sustinut cu tema"nastere normala" si nu am prea multe ideei despre acest subiect. am informatii decat despre evolutia copilului pe toata perioada sarcinii si nu imi este de ajuns.