| badarhari a întrebat:

Imi puteti spune cateva feluri de masini rapide?

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Masini rapide, masini mai putin rapide, masini foarte rapide.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Masini rapide si scumpe pentru cocalari cu bani, masini rapide si ieftine pentru cocalari fara bani, masini rapide si furate pentru cocalari de la tara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, 3 feluri: masini in 4 usi, in doua usi si cu trapa.

Bonus, pentru ca imi esti simpatic, masini in 3 usi si masini in 5 usi.

Funda.

| critikl a răspuns:

Coupe, Cabrio, și mașinile de orice fel de categorie atâta timp când are un motor mai puternic raportat la kg caroserie.