| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune unde a-si gasi un atv sa il poti conduce fara permis de conducere?
Sau stiti cumva daca sunt reguli pentru o persoana cu handicap? poate sa conduca atv fara permis?

3 răspunsuri:
| jocnecurat a răspuns:

Poti da il conduci fara permis dar nu pe drumurile publice.

| DaftPunk a răspuns:

Intra pe http://okazii.ro si scrie acolo sus atv si iti da si la a mana a 2-a si noi.Io as vrea unul da` n-am bani. ca scumpe nu sunt asa tare

| Dobitoc a răspuns:

Din cate stiu eu ce e pe 4 roti iti trebuie permis deci nu cred ca poti sa-l conduci.