| time2die a întrebat:

Imi puteti spune va rog o aplicatie android pentru scoala de soferi ..cu chestionare daca se poate...

Răspuns Câştigător
| babyalexa a răspuns:

Cauta in aplicatii chestionare auto, si alege aplicatia cu iconita gri.Sunt aceleasi chestionare ca pe drpciv.ro,eu pe aceasta aplicatie am facut chestionare si am luat sala fara probleme.Multa bafta!

| time2die explică (pentru babyalexa):

Mersi mult...

| Johnny23 a răspuns (pentru babyalexa):

De cine este facuta aplicatia?

| babyalexa a răspuns (pentru Johnny23):

laughing)))) skylight.Deci fie aplicatia este facuta de tine, caz in care tin sa te felicit, pentru ca m-a ajutat foarte mult, fie este coincidenta de nume desi nu credlaughing))

| Johnny23 a răspuns (pentru babyalexa):

laughing imi pare bine! Am vazut ca nu sunt prea multe pentru Android si m-am gandit sa fac una cu intrebarile exact de pe DRPCIV. Eu nu am avut ocazia pentru examenul meu...
faceam mai mult pe net, pe site-ul lor.

Intamplator am gasit raspunsul tau aici cautand Chestionare Auto pe google si am fost putin surprins happy

Macar stiu ca nu e o munca depusa in zadar...

| babyalexa a răspuns (pentru Johnny23):

Chiar nu este munca in zadar.Si crede-ma ca am recomandat aplicatia ta tuturor celor care au nevoie de asa ceva. Spor la treaba in continuarehappy

7 răspunsuri:
| babyalexa a răspuns:

Pentru putin.Fa cat mai multe chestionare si nu ai cum sa nu iei.Inca odata bafta multa!

| ihavenoidealel a răspuns:

De pe ce site descarc?