| DaW a întrebat:

Imi spune-ti si mie o masina pana in 55.000euro?big grin da sa fie full option (Piele navigatie tot ce trebuie ) multumesc!

Răspuns Câştigător
| Frankie a răspuns:

Www.mobile.ro. succes.

8 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca vrei SH cea mai buna investitie ar fi intr-un Volkswagen Phaeton de 30.000 de euro iei ceva si cu tractiune 4x4 si foarte bine dotata, an 2009, si km putini.
Daca vrei ceva nou orienteaza-te spre o Skoda Superb full, orice de la Jeep daca preferi ceva mai mare si mai de teren (Skoda Superb este foarte lunga dar nu mare), si chiar un Sciroco sau un Opel Insignia!

Răspuns utilizator avertizat
| JaJe a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia! Nu ai specificat nici macar un model anume care ti-ar placea.

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Daca tu ai 55.000 de euro pentru. masina, inseamna ca eu ascult manele,
si crede-ma ca nu ascult. tampenii

| 0vidius a răspuns:

Logan laughing

| compaq15 a răspuns:

Basini! Puteai sa zici o masina buna, nu pana in 55 de mii. fmm de cocalar imputit. WHOO > SAMANTARULE

| raken a răspuns:

Una dintre cele mai super masini mercedes clc class super si ieftina

| danilaradu a răspuns:

Www.anunuturi-auto.4tunning.ro cel mai bun site de vanzari auto