| nanupaul a întrebat:

Imi sta becul la frana aprins,de la frana de mana nu e ca am verificat, lichid de frana am, care ar putea fi problema?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Problema electrica

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca ai VW (Seat, Skoda, Audi), e de la capacul vasului cu lichid de frana. Plutitorul ala se phute.

| nanupaul explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Am desfacut plutiutoru nu se stinge ia-m scos si mufa de alimentare, nu stiu ce are eu zic sa nu fie dusa pompa de frana.

| Sofer a răspuns:

Pune tester-ul sa vezi exact ce probleme ai. poate fi un senzor.