| lover123 a întrebat:

In cat timp imi vine permisul acasa? Vineri am dat proba practica!

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Mie mi-a ajuns la 2 zile dupa ce am sustinut proba practica. Anyway, dovada o poti ridica a 2-a zi dupa ce ai sustinut proba practica. happy Stai linistit/a, daca examinatorul te-a declarat admis/a, chiar l-ai luat. happy

| lover123 explică (pentru Minks):

Da m-a declarat admis am semnat a semnat mi-a oprit dosarul s.a multumesc mult!

5 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

In maxim 15 zile, poate fi si o saptamana.
Bafta si spor la condus happy

| Gabbriell a răspuns:

Bravo, iti vine cam in 5 zile. Mie cel putin asa mi-a venit.

| lover123 explică:

Mda...pana nu il vad nu cred ca l-am luat

| bulinutza666 a răspuns:

Felicitari! cel tarziu vineri il vei primi, dar se poate si miercuri-joi...