| Raluca591 a întrebat:

In cat timp poate scadea pretul unui Kia Ceed 2019?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic si indubitabil cu fiecare an trecut masina va costa din ce in ce mai putin.

| Panamax a răspuns:

La 10 minute dupa ce l-ai cumparat este mai ietin cu 20%.

| sierra1 a răspuns (pentru Panamax):

Chiar in prima secundă după ce l-ai plătit!

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Cam in 5 ani deja s-o dus jumate din valoarea masinii. Uita-te la Kia ceed 2014 second si compara pretul cu unul nou 2019.

| gogu220 a răspuns:

Vezi că unii n-au înţeles, tu vrei să cumperi sau vrei să vinzi?
Logic că dacă ai cumpărat o maşină nouă, ca să o vinzi trebuie să mai laşi ceva, dar dacă vrei să cumperi cred că cu greu vei găsi una sub un an vechime.