| Raluuu_4139 a întrebat:

In ce tara gasesc laptopuri de calitate si ieftine?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu conteaza in ce tara ci fabricantul care a facut acel laptop.

| eugem35 a răspuns:

Dupa cum stii soate sunt fabricate in china si tarile asiatice
china este un mare producator de electronice, si toate marile corporatii lucreaza cu china, indiferent din ce tara vei cupara laptopul. bafta

| JaJe a răspuns:

Peste tot in lume vei gasi modelul ales la acelasi calitate! sa-ti dau un exemplu: Daca gasesti in Spania un laptop model x si in Romania acelasi laptop si model x nu inseamna ca la noi e de proasta calitate si la ei da. Singurul lucru care difera sunt preturile, daca chiar vrei sa mergi in castig, iti recomand sa faci comanda la un laptop direct de la firma producatoare! cum ar fi Acer, HP, Alienware, MSI etc.

| MasQueNada a răspuns:

Laptopuri de calitate gasesti si la noi in tara, dar la un pret mai mare decat in alte tari. De exemplu din SUA sigur gasesti mai ieftin, dar trebuie sa ai pe cineva acolo care sa vina cu el in tara, ca daca il trimite, trebuie sa platesti oricum drumul si nu face banii.