| ejymas a întrebat:

In traseul Bucuresti-Sinaia pe 27 aprilie o sa fie trafic din cauza 1 mai? Ce stiti din anii precedenti?
Multumesc

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Trafic este non-stop, ziua/noaptea.
Cu diferite ocazii, aglomeratia se poate mari (de exemplu la sarbatori sau week-end).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Clar
de la Nistoresti la Sinaia o sa faci minim 2 ore

| sierra1 a răspuns:

"pe 27 aprilie o sa fie trafic din cauza 1 mai?"

va fi blocaj in toată regula!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu te referi la minivacanta de Paste? Care poate anul acesta va fi în 27 aprilie -1 mai, sa vedem ce restrictii vor fi de Pasti, urmareste l pe Arafat si pe dl presedinte Iohanis, ei o sa anunte la stiri deciziile care se iau pentru evitarea aglomerarii traficului pe perioada minivacantei de Paște

| mihai69 a răspuns:

Acolo e trafic mereu...
De sărbători e deja parcare.
Dar cică s-a inventat trenul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca in fiecare an probabil.