| sergius21 a întrebat:

In zilele urmatoare vreau sa imi cumpar o bicicleta mountain-bike

o sa merg si pe sosea si pe drum accidentat, drum pietruit, pante... ce model ar fi cel mai bun? si un pret pana la 6 milioane

Răspuns Câştigător
| Stefaan a răspuns:

Mai bine intreaba oameni care lucreaza in afara tarii si au adus biciclete sau eu stiu ca astea romanesti is de rahat si scumpe... tata lucreaza pe vapor si mi-a adus el bicicleta misto tare si a costat vreo 100 si ceva de euro... faci cum vrei da mai preferabil este o bicicleta nemteasca sau austriaca

5 răspunsuri:
| mgxxtreme13 a răspuns:

Nu DHS,rich,kreativ si toate ***-urile aleastraight face nu iti lua noi de la DHS! atentie! nu de alta dar o gramada de prieteni care au dhs-uri prafff baaa,i-ati din piata cu suspensie fata,la bani astia ai putea si un disc tot pe fata( fara nici un defect, second) linistit, sporhappywinking

| tyty_1709 a răspuns:

Cea cu suspensi sa nu fie made in china

| cristi987 a răspuns:

Eu am kreativ e fffffffff buna

| sanders a răspuns:

Un votec c9 light ar fi perfect

| Tode a răspuns:

Incearca un trec 8500 http://www.surmontbikeshop.ro/? p=afisare_produs&cp=1445#pret_top e 10 milioane... sau daca nu iti permiti incearca trec 6300 e doar 5 milioane si sunt destul de bune http://www.surmontbikeshop.ro/? p=afisare_produs&cp=1256#pret_top