| Alexandrionelu a întrebat:

Întrebare pentru cine a mers cu un seria 5 Gt: Este mai gălăgioase în interior decât seria 5 berlina (F10)?
Bineînțeles, ma refer la aceeași motorizare - 2.0 D.
Merci!

2 răspunsuri:
| Stincker3043 a răspuns:

Da, seria 5 gt este mai galagioasa, dar cu o suma modica poti face o antifonare completa si nu ai treaba, oricum e foarte putin sesizabila diferenta

| Alexandrionelu explică (pentru Stincker3043):

Bănuiesc ca plusul de zgomot vine de la geamuri, care sunt ca la un coupe, adică nu au ramă. Nu știu dacă se mai pot antifona cumva în acest caz?