| ClaudiuM1997 a întrebat:

Kia/hyundai sunt suficient de populare ca sa nu am probleme cu piesele in service si asa? Merita un Kia ceed 1.6 benzina? Sau mai bine ma orientez catre ceva german? (doresc motor aspirat de minim 100cp).

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca le faci service ul la dealer nu vei avea niciodata probleme cu piesele

| davidy a răspuns:

Hyundai după părere mea este o companie decenta, mașini bune, preț normal, Kia tot este buna, însă ca o mașină bună ți-aș recomanda o Skoda Octavia 1.9 TDI, un motor de 105 C, foarte bună și economa, piesele cu un preț decent și acceptabil.