| davyj8368 a întrebat:

La motocultor am nevoie de permis, din cate am inteles mai mult de 15-16 km/h nu prinde.
Stau la sat, daca e de inmatriculat la primarie nu e problema, da de permis la 15 ani cam da

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista permis la 15 ani, si nu poti sa sofezi nimic, fiind ilegal!

| relian a răspuns:

laughing motocultor, permis pentru ala, aia da.Alea is scule agricole, deci nu-i nevoie de permis, iar de mers pe drumuri publice nu prea ai voie.Pe camp mergi cat vrei si pe unde vrei tu.Pe la sate unde nu zboara nici pasarile poti merge si pe ulite strazi ce or fi alea.La sate nici politie nu-i sa zici ca te vede careva, nici primar nici alti sefi de trib laughing