| AdrianRoberto942566 a întrebat:

La un Opel Astra H 2005, 101 Cp, nu merge radio și cred că este de la siguranța și nu am schita de la sigurante. Care ar putea fi nenorocita de siguranță?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Duo in servis sa ti o faca un electrician, nu te baga ca poti face un scurt de toata frumusetea i ei foc.

| Raresrrs99 a răspuns:

N ai cum sa afli decat daca cauti pe internet schita. Sunt si videoclipuri pe Youtube, doar asa. Mai poti sa te uiti ca se vede care siguranta e arsa, iar daca nu se vede poti sa le masori

| sebicns a răspuns:

Pune-i contactul și vezi daca merge sau scoate pe rand toate siguratele că nu se întâmplă nimic!