| AzaghastDxFyuro a întrebat:

Lamborghini sau Ferrari? Care va place mai mult si de ce?

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Ce imi place cel mai mult? Imi plac cartofii prajiti cu salata de varza si piept de pui!

| BogdyBogdan a răspuns:

Pai la calitati e mai bun Lamborghini, dar la pret e mai bun Ferrari...

| ShowTim3 a răspuns:

Depinde ce vrei de la o masina.
Eu prefer lamborghini deoarece este o masina extraordinara, dar daca in realitate ar fi sa cumpar un ferrari sau un lamborghini, as alege ferrari deoarece e mai utila in viata de zi cu zi (unele modele ).

| LionelJosh a răspuns:

Depinde lamborghini are multe calitati ce ferrari nu le are si invers, dupa un rezultat de la Top Gear a iesit invingator Lamborghini la aspect, viteza, hadling, frane etc.
Eu pot sa zic ca lamborghini e mai bun

| iulian92 a răspuns:

Lamborghini e clasic sport.