| Audir8etron a întrebat:

Lantul de drujba merge si la bicicleta?(nu vreau sa fac aceasta modificare, doar vreau sa stiu)

4 răspunsuri:
| Bacalov a răspuns:

Diferite: unul circula pe sina, altul pe roti dintate.

| SimonaSimona01 a răspuns:

Dar lantul de la bicicleta mergela drujba. Raspunsul este ''Nu''. Cele doua lanturi sunt diferite

| 23Suiram a răspuns:

Daaaa... lantul de drujba merge la bicicleta. Mai ales la bicicletele din bambus. Ale au roti cu spite cumparate de la spiterie. Totusi nu-ti recomand bicicleta de bambus cu ruda de salam pentru ca lantul de drujba are dinti ascutiti cu care poti sa tai lemne.

| Bogdan_Alex_1997_k2y5 a răspuns:

Nuuuu! Nu merge! Sunt diferite