| Ioan489 a întrebat:

Legat de obtinerea cazierului cu mentiundea de examen auto, am inteles ca pentru evitarea aglomerării de persoane, se recomanda tuturor cetățenilor ca pentru depunerea actelor să fie utilizate căi de transmitere în mod electronic (e-mail/fax) sau prin poștă. Deci documentele de identitate se pot trimite prin email. Ce documente? Buletinul si atat? Si care ar fi procesul mai exact? Adica in email trebuie sa precizes ca vreau cazier cu meniunea de examen auto, si apoi doar ma prezint la ghiseu pentru al ridica?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

De parca sta tanti aia nervoasa de la ghișeu care nu și-o băut cafeaua de dimineață cum trebuie să-ți completeze tie cererea că tu le-ai trimis buletinul laughing

1 răspuns:
| Cosimo11 a răspuns:

Eu l-am facut marti. M am dus la ghiseu cu buletinul am completat cererea si gata.in 5 min a fost gata.Nu stiu cum e online.