| TheHunter38 a întrebat:

m-am uitat pe harta google maps si
Drumul 7d cum meri dinspre Perisani(jud Valcea) spre Suici(jud Arges) o portiune de aproximativ 7km nu este semnalizat deloc(nici ca dj) dar are o linie, si dupa 7 km continua drumul 7d
Orientativ de unde este semnalizat din nou drumu 7d, in sus exista o localitate numita Salatrucu (de sus)
Portiunea de drum nesemnalizata poate fi traversata. (cu bicicleta)?

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Nu cred; m-am uitat si eu cu atentie pe harta si cred ca distanta intre localitati e de 7 kilometrii numai daca ai zbura, e zona de munte si nu exista nici un drum intre cele doua localitati( este unul de ocol, dar are 90 km)