| lover123 a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva? Incep scoala de soferi si o fac pe logan 1.5 diesel 2008. Vreau sa stiu cum se regleaza oglinzile cum aprind lumina de intalnire, lumina de drum pozitii etc? un "manual de utilizare" ceva daca se poate. Fundaaa!big grin

Răspuns Câştigător
| R3dm4n a răspuns:

Uite ce trebuie sa faci:
-descide Google
-tasteaza "logan manual de utilizare"
-apasa pe a 6 a
- ar trebui sa iti apara asta :
Manual utilizare logan - free download - (21 files)
-downloadeaza-l si studiaza-l
-funda? big grinwinking

4 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Cel mai bine e cand te urci la volan il intrebi pe instructor(dar cu siguranta iti va spune el.Succes!

| elenis85 a răspuns:

Nu putem sa ti spunem asta, pentru ca e exact ceea ce vei invata in prima ora. ai sa vezi ca va fi bine. pentru asta platesti instructorul sa te invete tot, si reglatul scaunului, oglinzi el trebuie sa ti le zica inainte de toate..succes

| lover123 explică (pentru elenis85):

Totusi doresc sa stiu si eu asa de cultura mea generala.scaunul stiu si eu asta stiu. oglinzile ma intereseaza adica are un buton special ceva? si lumina de drum, intalnire atat.in fine care vrea sa ma ajute ma ajuta. fundabig grin

| ionut2424 a răspuns:

Salut! nu te mai speria ca nu o sa stii sau cine stie ce, nimeni nu s-a nascut invat, de aceea este scoala de soferi sa te invete, eu am permisu de 5 ani,bine pot sa zic ca le stiam deja astea, dar nu-i nici o problema stai linistit o sa iti arate instructoru, dar sa cauti unu bun, sa nu fie unul dala scarbos, sa tipe sa nu iti explice bine, unul mai invarsta este cel mai bun.stai linistit.succes la scoala si invata din timp nu lasa pe ultima sutra de metri,ca nu e greu,eu am dat pe chestionare, nu era ca acum pe pc, dar toata lumea spune ca e greu, dar daca nu inveti, normal ca e greu, iti urez noroc