| Danutul22 a întrebat:

Ma gandesc sa apelez la o companie de import-export masini.
Poate cineva sa aproximeze cam cat costa un import pentru Germania-Romania? Multumesc anticipat

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Apelezi la o firma de camioane care duce masini si daca nimeresti (caz aparte) un sofer care are camionu lui personal lucrand pe cont propriu iti ia mai putini bani

| OldSoul a răspuns:

Depinde din ce zona e masina si in ce zona a tarii vrei sa-ti fie adusa.
Ca idee undeva pe la 500€.

| Danutul22 explică (pentru OldSoul):

Multumesc frumos happy

| StefanCosmin a răspuns:

Depinde daca te duci tu sa o iei cu platforma si tot ce trebuie, sau daca oamenii care se ocupa de asta transporta

| Danutul22 explică (pentru StefanCosmin):

Nu..nu ma duc eu.Ideea era sa apelez la o companie ce se ocupa cu asta..transportul cu platforma presupun; s nu stiu termenul