| Costel_Rombu_1971 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva din domeniu?
Am un tractor same leone 70 si am probleme cu alimentarea, am desfacut pompa de alimentare si am gasit filtrul din pompa murdar si nu se mai alimenta...ce pot face in situatia aceasta...ce trebuie schimbat?

1 răspuns:
| cristi202 a răspuns:

O pompa o gasesti la 100 de lei, daca filtrul nu mai poate fi curatat. La prima cautare pe Google, am ajuns aici: http://www.piesetractor.ro/......5903.html.
Stiu, poate nu se potriveste la modelul tau, dar daca cauti bine, poti gasi si pentru modelul tau, si la un pret acceptabil. Sau poate gasesti doar filtrul. Totul e sa cauti!