| RAY a întrebat:

Ma simt ciudat cand merg cu bmw, dar nu ca sunt cocalar, dar e chestia aia ca cand iti ia zbor avionul si imi vin neuroni pe nas, de ce e asa?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Nu ești obișnuit cu senzația.
Că e BMW sau oricare mașina care prinde viteza într-un timp scurt / condus agresiv

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pentru ca nu ai prea mers cu masini puternice si soferi vitezomani.
Senzatia aia dispare odata cu obisnuinta.
Pe la 13 ani aveam senzatia aia si in tren ori autobuze mai noi, acum sunt greu de impresionat laughing

| Alexandru250201 a răspuns:

Accelerari bruste cu care corpul nu e obisnuit si putere mare